100 min
![](/files/movie-image/BTSHPY/90/10/901/11889_thumbnail_1-bx200x286.jpg?_s=039f639630afea5db104664fa16f91a2)
Filmul spune povestea unei calificări și a unei echipe în care nimeni nu mai credea. Aproape nimeni. O poveste din culisele campaniei de calificare la Euro 2024 care își propune să descopere cum în vestiare jucătorii au devenit echipă și apoi echipa a devenit familie. Un film documentar emoționant despre oameni și fotbal. Despre ambiție, determinare, curaj, pasiune pentru sport, devotament și încredere în sine și despre ce înseamnă să fi o echipă.
Pentru biletele cu pret redus in functie de varsta este necesara prezentarea unui act doveditor.