100 min
![](/files/movie-image/BACHPY/72/40/724/11881_thumbnail_1-bx200x286.jpg?_s=8cf7eeefd452914bae4ba021a15650d3)
Filmul spune povestea unei calificări și a unei echipe în care nimeni nu mai credea. Aproape nimeni. O poveste din culisele campaniei de calificare la Euro 2024 care își propune să descopere cum în vestiare jucătorii au devenit echipă și apoi echipa a devenit familie. Un film documentar emoționant despre oameni și fotbal. Despre ambiție, determinare, curaj, pasiune pentru sport, devotament și încredere în sine și despre ce înseamnă să fi o echipă.
Pentru biletele cu pret redus in functie de varsta este necesara prezentarea unui act doveditor.